Kategorie

Dostawa

paczki
DOSTAWA      GRATIS
            PRZY        ZAKUPACH
   POWYŻEJ    400 ZŁ

Posiadamy certyfikat

rzetelna firma

Kontakt

formularz kontaktowy
Tel.: 22 675 57 73
Fax: 22 614 04 18

Zamawianie

Sklep internetowy z taśmami dwustronnie i jednostronnie klejącymi

Składanie zamówień

 

Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 11 00, w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.  

Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w bazie sklepu.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zamówienie w przypadku wyboru formy płatności "przedpłata przelewem" realizowane jest po wpływie gotówki na konto firmy PK F.H.U. Beata Kowalczyk. 


Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

Szukasz taśmy dwustronnie klejącej? Potrzebujesz kleju w sprayu. Nie przepłacaj w tradycyjnych sklepach, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić!

Wyznajemy proste zasady współpracy – oferujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, atrakcyjne ceny i szybką realizację z najtańszą dostawą!


OBSŁUGA ZAKUPÓW HURTOWYCH:

równolegle ze sprzedażą detaliczną prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować pod adres biuro@pk-tasmy.pl  Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większych ilości, jak również w przypadku poszukiwań i doborze nietypowych produktów nie bedących w ofercie sklepu bądź trudno dostępnych na rynku.