Kategorie

Promocje

AT 175 50mmx50m TAŚMA TEKSTYLNA PE-DUCT CZARNA GLOSSY
brutto: 31,20 zł / szt.
(netto: 25,37 zł / szt.)

Dostawa

paczki
DOSTAWA      GRATIS
            PRZY        ZAKUPACH
   POWYŻEJ    400 ZŁ

Posiadamy certyfikat

rzetelna firma

Kontakt

formularz kontaktowy
Tel.: 22 675 57 73
Fax: 22 614 04 18

Zamawianie

Sklep internetowy z taśmami dwustronnie i jednostronnie klejącymi

Składanie zamówień

 

Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 11 00, w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.  

Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w bazie sklepu.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zamówienie w przypadku wyboru formy płatności "przedpłata przelewem" realizowane jest po wpływie wartości zamówienia na konto firmy PK F.H.U. Beata Kowalczyk. 


Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

Szukasz taśmy dwustronnie klejącej? Potrzebujesz kleju w sprayu. Nie przepłacaj w tradycyjnych sklepach, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić!

Wyznajemy proste zasady współpracy – oferujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, atrakcyjne ceny i szybką realizację z najtańszą dostawą!


OBSŁUGA ZAKUPÓW HURTOWYCH:

równolegle ze sprzedażą detaliczną prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować pod adres biuro@pk-tasmy.pl  Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większych ilości, jak również w przypadku poszukiwań i doborze nietypowych produktów nie bedących w ofercie sklepu bądź trudno dostępnych na rynku.