Zamawianie

Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 1000, w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.  

Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w bazie sklepu. 

Do realizacji zamówienia rejestracja nie jest konieczna. Jednak zakładając konto zyskujecie Państwo dostęp do dodatkowych rabatów.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zamówienie w przypadku wyboru formy płatności przelew standardowy (przedpłata przelewem) realizowane jest po wpływie wartości zamówienia na konto firmy PK F.H.U. Beata Kowalczyk. 


Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

Szukasz taśmy dwustronnie klejącej? Potrzebujesz kleju w sprayu. Nie przepłacaj w tradycyjnych sklepach, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić!

Wyznajemy proste zasady współpracy – oferujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, atrakcyjne ceny i szybką realizację z najtańszą dostawą!


OBSŁUGA ZAKUPÓW HURTOWYCH:

równolegle ze sprzedażą detaliczną prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować pod adres biuro@pk-tasmy.pl  Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większych ilości, jak również w przypadku poszukiwań i doborze nietypowych produktów nie bedących w ofercie sklepu bądź trudno dostępnych na rynku.