Kategorie

 • Dostawa

  paczki
  DOSTAWA      GRATIS
              PRZY        ZAKUPACH
     POWYŻEJ    400 ZŁ

  Posiadamy certyfikat

  rzetelna firma

  Kontakt

  formularz kontaktowy
  Tel.: 22 675 57 73
  Fax: 22 614 04 18

  Zamawianie

  Sklep internetowy z taśmami dwustronnie i jednostronnie klejącymi

  Składanie zamówień

   

  Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 11 00, w soboty, niedziele oraz w święta rozpatrywane będą w najbliższym dniu roboczym.  

  Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail lub rejestracja w bazie sklepu.

  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  Zamówienie w przypadku wyboru formy płatności "przedpłata przelewem" realizowane jest po wpływie wartości zamówienia na konto firmy PK F.H.U. Beata Kowalczyk. 


  Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu.

  Szukasz taśmy dwustronnie klejącej? Potrzebujesz kleju w sprayu. Nie przepłacaj w tradycyjnych sklepach, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić!

  Wyznajemy proste zasady współpracy – oferujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, atrakcyjne ceny i szybką realizację z najtańszą dostawą!


  OBSŁUGA ZAKUPÓW HURTOWYCH:

  równolegle ze sprzedażą detaliczną prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować pod adres biuro@pk-tasmy.pl  Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większych ilości, jak również w przypadku poszukiwań i doborze nietypowych produktów nie bedących w ofercie sklepu bądź trudno dostępnych na rynku.