Kategorie

Dostawa

paczki
DOSTAWA      GRATIS
            PRZY        ZAKUPACH
   POWYŻEJ    400 ZŁ

Posiadamy certyfikat

rzetelna firma

Kontakt

formularz kontaktowy
Tel.: 22 675 57 73
Fax: 22 614 04 18

O nas

Dystrybutor taśm samoprzylepnych – o firmie

Nasza firma funkcjonuje już od 1994 roku. Jej specjalnością jest dystrybucja taśm samoprzylepnych czołowych światowych producentów. Posiadamy w swojej ofercie różnorodne taśmy jedno- i dwustronnie klejące mające zastosowanie w wielu dziedzinach począwszy od przemysłu, a skończywszy na domowym warsztacie. W swojej ofercie staramy się preferować taśmy wysokiej klasy starannie utrzymując optymalną proporcję pomiędzy ceną a jakością.

Dzięki wielu latom działalności na rynku mamy pełne zrozumienie potrzeb Klientów. Są nimi zarówno duże firmy, jak i małe warsztaty, firmy  budowlane, produkcyjne, reklamowe i inne podmioty.

 

Taśmy samoprzylepne i inne artykuły dostępne od ręki

Nasz sklep internetowy zapewnia Klientom szybki i łatwy dostęp do naszych taśm samoprzylepnych, dyspenserów do taśm, czy klejów w sprayu oraz innych artykułów.

Zamówiony towar można oczywiscie odebrać osobiscie w biurze handlowym firmy ul. Jagiellońska 55 bud 14, 03-301 Warszawa.

Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty głównie trzech producentów taśm samoprzylepnych, których jesteśmy autoryzowanym partnerem. Są to TESA, Advance oraz Scapa. Status autoryzowanego dystrybutora daje nam możliwość sprzedaży wszelkich produktów tych firm.

W naszym sklepie natomiast znajdą Państwo najbardziej popularne na rynku taśmy, których dostępność wynosi od "zaraz" do 3 dni, a także sprowadzane na zamówienie w terminie 7-10 dni.

 

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Równolegle z obsługą zamówień detalicznych prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla klientów hurtowych. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych pod adresem biuro@pk-tasmy.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większej ilości, jak również w przypadku poszukiwań nietypowych produktów nie będących w ofercie sklepu i niedostępnych na rynku.

Zamówiony przez Państwa i opłacony towar wysyłamy firmą kurierską DPD, za pośrednictwem InPost lub na życzenie Pocztą Polską. Zamówienia złożone do godz. 11.00 dla towarów dostępnych od zaraz realizowane są tego samego dnia.
Zamówiony towar można oczywiście odebrać osobiście w biurze handlowym firmy ul. Jagiellońska 55 budynek 14, 03-301 Warszawa.