O nas

Nasza firma funkcjonuje od 1994 roku. Jej specjalnością jest dystrybucja taśm samoprzylepnych czołowych światowych producentów. W asortymencie mamy zarówno taśmy jednostronne, jak i taśmy dwustronnie klejące. Mają one zastosowanie w wielu dziedzinach, począwszy od przemysłu, a skończywszy na domowym warsztacie. W ofercie staramy się umieszczać taśmy wysokiej klasy, starannie utrzymując optymalną proporcję pomiędzy ceną a jakością.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku osiągnęliśmy pełne zrozumienie potrzeb klientów. Są nimi zarówno duże firmy, jak i małe warsztaty, firmy budowlane, produkcyjne, reklamowe i inne przedsiębiorstwa.

Taśmy samoprzylepne i inne artykuły dostępne od ręki

Nasz sklep internetowy zapewnia klientom szybki i łatwy dostęp do specjalistycznych taśm samoprzylepnych. Można tu również zamówić odpowiedni dyspenser do taśmy, klej w sprayu oraz wiele innych artykułów.

Asortyment sklepu opieramy głównie na wyrobach trzech producentów taśm samoprzylepnych, których jesteśmy autoryzowanym partnerem. Są to: tesa®, Advance oraz Scapa. Status autoryzowanego dystrybutora daje nam możliwość sprzedaży wszelkich produktów tych firm.

W naszym sklepie znajdziesz najbardziej popularne na rynku taśmy antypoślizgowe, malarskie, maskujące czy montażowe, w przypadku zamówienia których czas realizacji zlecenia wynosi do 3 dni. Oferujemy także produkty specjalne, które sprowadzamy na zamówienie w terminie 7-10 dni.

Zamówiony towar można oczywiście odebrać osobiście w naszym biurze handlowym przy ul. Jana Kowalczyka 7 lok. 7G 03-193 Warszawa.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Równolegle z obsługą zamówień detalicznych prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla klientów hurtowych. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych pod adresem biuro@pk-tasmy.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w zakupie większej ilości taśm, jak również w przypadku poszukiwań nietypowych produktów, których nie mamy w ofercie sklepu i które są niedostępne na rynku.

Zamówiony i opłacony towar wysyłamy firmą kurierską DPD oraz do paczkomatów InPost. Zamówienia złożone do godz. 10:00 dla towarów dostępnych od zaraz są realizowane tego samego dnia.