Kategorie

Dostawa

paczki
DOSTAWA      GRATIS
            PRZY        ZAKUPACH
   POWYŻEJ    400 ZŁ

Posiadamy certyfikat

rzetelna firma

Kontakt

formularz kontaktowy
Tel.: 22 675 57 73
Fax: 22 614 04 18

O nas

Dystrybutor taśm samoprzylepnych – o sklepie tasmy24.pl

Nasza firma funkcjonuje już od 1994 roku. Jej specjalnością jest dystrybucja taśm samoprzylepnych czołowych światowych producentów. W asortymencie posiadamy zarówno taśmy jednostronne, jak i taśmy dwustronnie klejące, mające zastosowanie w wielu dziedzinach począwszy od przemysłu, a skończywszy na domowym warsztacie. W swojej ofercie staramy się preferować taśmy wysokiej klasy, starannie utrzymując optymalną proporcję pomiędzy ceną a jakością.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku osiągnęliśmy pełne zrozumienie potrzeb klientów. Są nimi zarówno duże firmy, jak i małe warsztaty, firmy budowlane, produkcyjne, reklamowe i inne przedsiębiorstwa.

Taśmy samoprzylepne i inne artykuły dostępne od ręki

Nasz sklep internetowy zapewnia klientom szybki i łatwy dostęp do specjalistycznych taśm samoprzylepnych, dyspenserów do taśm, klejów w sprayu oraz innych artykułów.

Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty głównie trzech producentów taśm samoprzylepnych, których jesteśmy autoryzowanym partnerem. Są to tesa® Advance oraz Scapa. Status autoryzowanego dystrybutora daje nam możliwość sprzedaży wszelkich produktów tych firm.

W naszym sklepie znajdą Państwo najbardziej popularne na rynku taśmy, w przypadku których czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni, a także sprowadzane na zamówienie w terminie 7-10 dni.

Zamówiony towar można oczywiście odebrać osobiście w naszym biurze handlowym przy ul. Jana Kowalczyka 7 lok. 7G  03-193 Warszawa.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Równolegle z obsługą zamówień detalicznych prowadzimy oddzielny kanał sprzedaży dla klientów hurtowych. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych pod adresem biuro@pk-tasmy.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc w zakupie większej ilości, jak również w przypadku poszukiwań nietypowych produktów niebędących w ofercie sklepu i niedostępnych na rynku.

Zamówiony przez Państwa i opłacony towar wysyłamy firmą kurierską DPD, za pośrednictwem InPost lub na życzenie Pocztą Polską. Zamówienia złożone do godz. 11.00 dla towarów dostępnych od zaraz realizowane są tego samego dnia.